x-kom hosting

Pomoc w wycenie laptopa - Asus Zephyrus G15

klulel
utworzono
utworzono

Cześć :)

 

Planuję sprzedać laptop Asus Zephyrus G15 16 GB RAM 1TB dysk z procesorem AMD Ryzen 7 6800HS i kartą Nvidia RTX 3060. Jest to wersja laptopa z 2022 roku, ale kupiony w sierpniu 2023.

 

Stan idealny, wszystko sprawne. Gwarancja jeszcze kilkanaście miesięcy, kupiony w sklepie Asusa, aktywowany Windows 11. Jak myślicie, ile realnie jest warty? Mi osobiście ciężko jest go wycenić, bo widzę, że ostatnio ceny komputerów poszły mocno w dół.

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć.

 

Masz może link do oferty ze specyfikacją?

Anawa
komentarz
komentarz

To teraz ten laptop, tyle że w wersji z kartą RTX 3080 jako nowy kosztuje w okolicach 6000 - 7200 zł w zależności od konfiguracji.

https://www.komputronik.pl/search/category/1?showBuyActiveOnly=0&query=zephyrus g15&p=1

https://delkom.pl/k?search=GA503RS

 

Nowe laptopy z kartą RTX 3060 (jest ich mało) zaczynają się od ok. 4100 zł, natomiast z kartą RTX 4050 od 3500 zł...

 

Ja bym wycenił w przedziale 3500 - 5000 zł. Realnie myślę, że przedział 4000 - 4500 zł, o ile znajdzie się kupiec.

 

 

klulel
komentarz
komentarz

No właśnie martwi mnie ta cena startowa laptopów z RTX 4050. Większość osób pewnie jest zainteresowana tylko czystą wydajnością, a nie jakością ekranu czy wykonania. W takiej sytuacji ktoś zdecydowanie będzie wolał kupić nowy laptop za tą samą cenę. Musiałby się trafić kupiec stricte zainteresowany Zephyrusem, a wielu pewnie takich nie ma. W każdym razie, dzięki za wycenę :). Gdyby ktoś jeszcze się orientował to śmiało piszcie, wyciągnę z tego pewnie jakąś średnią. 

Anawa
komentarz
komentarz

Możesz wystawić w wyższej cenie, może ktoś akurat będzie poszukiwał Zephyrusa. Natomiast teraz jest duży wybór laptopów - trudno, żeby ktoś akurat danego modelu szukał, ale może... ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.