x-kom hosting

Przejściówka USB-C - Jack / Samsung A54

RapFanatic
utworzono
utworzono

Potrzebuje takiej przejsciowki do Samsunga A54 zeby sluchac muzyki na sluchawkach z kablem. Mysle nad taka https://mediamarkt.pl/pl/product/_adapter-hama-usb-c-jack-35-mm-1442797.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=rt_shopping_na_nsp_na_PMAX-RTV-i-Telewizory-PLA&gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwiMmwBhDmARIsABeQ7xQG8rOhMJ8s3J0_awtLopjmDyo1xRf0pnZZB4vv-PeFeHupUDXUr6oaAn5PEALw_wcB , bo podobno same problemy sa z roznymi.

A moze da rade cos pozadnego ale tanszego ?

 

 

Anawa
komentarz
komentarz

Sporo jest tych ofert - https://allegro.pl/listing?string=USB-C - jack 3.5 mm&order=qd

 

Zależy jak się trafi? Jak ten adapter HAMA jest sprawdzony to można wziąć.

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Polecam Ci przejściówkę z Baseus, tańsza i w aluminiowej obudowie.

 - Baseus USB-C - Jack 3.5mm

tomasz 090
komentarz
komentarz

Na dobrym adapterze nie ma co oszczędzać a hama robi całkiem przyzwoite adaptery tańszych na pewno nie ma sensu kupować bo zamiast miedzi dostaniesz jakiś zwykły drut a to już różnica w jakości dzwięku.

RapFanatic
komentarz
komentarz

@Ryzenek

Nie kupuj tego. Tez kiedys myslalem o tym baseusie, Zobacz chociazby na recenzje na allegro. Ale to nie tylko , ogolnie zle opinie ma ta przejsciowka w internecie.

Ryzenek
komentarz
komentarz
[mention=271600]Ryzenek[/mention]
Nie kupuj tego. Tez kiedys myslalem o tym baseusie, Zobacz chociazby na recenzje na allegro. Ale to nie tylko , ogolnie zle opinie ma ta przejsciowka w internecie.
To jaki adapter polecasz, mi się nie spieszy ale fakt telefon nie ma gniazda na Jack nawet o tym nie wiedziałem.

Wysłane z mojego TB370FU przy użyciu Tapatalka

RapFanatic
komentarz
komentarz

@Ryzenek Wlasnie nie wiem jaki wziac ale zastanawiam sie nad tym Hamy.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.