x-kom hosting

fps w gierach mi nagle gwaltownie spadly

kanes1212
utworzono
utworzono

no to ogolem w trakcie gry mi tak tylko odrobine fps spadly i nie bardzo o tym myslalem jakos poprostu na awcc ustawilem maksymalne obroty wentylatorow bo laptopy gamingowe sa znane z tego ze sie przegrzewaja wiec myslalem ze taki jest poprostu problem no ale najwidoczniej taki nie byl bo w takich dark soulsach 3 ze stalych 120fps mi spadlo az do 10 a gra mi dzialala super i tak z kazda kolejna bo to takie nagle bylo wiec probowalem to jakos odratowac pelny reset systemu aktualizowalem sterowniki i siedzialem na takich ustawieniach zeby bylo jak najwydajniej ale te fpsy mi nawet nie wzrosly o 1 i juz naprawde nie wiem co robic 

dodajac ze podobna sytuacja tez sie kiedys wydarzyla ale wystarczylo reset zrobic i po problemie bylo

 

 

 

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć. Co to jest za model laptopa gamingowego?

kanes1212
komentarz
komentarz

czesc

dell g15 5515 ryzen edition

kanes1212
komentarz
komentarz

sprawdzalem czy gra korzysta ze zintegrowanej karty i nie korzystal bo pisalo na menedzerze zadan ze korzysta z karty graficznej 0 

dziekuje za link sprawdze czy cos da

niestety nic nie pomoglo i nadal nie wiem jak to naprawic

Anawa
komentarz
komentarz

Spróbuj przeinstalować sterowniki ze strony producenta.

leelareso
komentarz
komentarz

To jakie temperaturki masz na tym lapku? Na pewno to nie throttling jakiś?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.