x-kom hosting

Samoistne pęknięcie matrycy.

vEn00
utworzono
utworzono

Witam. około miesiąc temu zakupiłem monitor Gigabyte GS27QC. Wczorajszego dnia włączyłem komputer i zadzwonił do mnie kolega wyszedłem z pokoju i jak wracam nagle są jakieś dziwne kreski poziome na monitorze w między czasie zauważyłem plamkę czarną i dotknąłem tylko ja palcem i nagle matryca pękła zrobiły się dwa pęknięcia jedno idące do góry drugie na dół takie mniejsze. Wysłałem monitor na gwarancje do wuja bo pracuje w komputroniku i u niego to kupowałem i powiedział że to uszkodzenie mechaniczne i że tego gwarancja nie obejmuje i na dodatek jak karzą mi jeszcze płacić za samoistne uszkodzenie. Piszę tutaj bo nie chce płacić nie wiadomo ile za coś co się zrobiło samo. I jedynie jakie mam zdjecie to tych kresek. Proszę o szybką pomoc!

80bc9b86-9e48-4ed3-a14d-9ac708946796

adijedi
komentarz
komentarz

:hello: no niestety nie wiemy co się stało

...może jakiś duży wiatr wleciał i trzasnął oknem,

może jakaś wada fabryczna, szkoda - bo monitor ok 1000 zł kosztuje

jeśli sam wujek wie jak to wygląda no to niestety, albo naprawa albo out :furiousPC:

dowiedz się jedynie od wujka albo pobliskich serwisów ile kosztuje naprawa

vEn00
komentarz
komentarz

@adijedi no szkoda 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.