x-kom hosting

Czy warto sprzedać?

karolina92
utworzono
utworzono

Czy warto wystawić na sprzedaż smartfon Redmi 9a? Czy ktoś zechce w ogóle kupić taki telefon? Kupiłam sobie jakiś czas temu nowy bo ten Redmi już mocno się zacinał, dlatego zastanawiam się czy warto go w ogóle próbować sprzedać i jeśli tak to na jakiej stronie najlepiej?

karolina92
komentarz
komentarz

@anioł2009 a może doradzisz mi też co zrobić ze starym zepsutym laptopem, który leży już od 2016 r. a kupiony był w 2011. Coś wtedy się chyba mocno zepsuło bo nagle aż trochę dymu z niego poszło. Próbowałam go chyba jeszcze wtedy włączyć ale tylko na chwilę, bo się od razu nagrzewał. I nie usunęłam wtedy z niego swoich danych np. zdjęć. Co teraz z nim zrobić? Oddać na elektrośmieci?

Miedziany
komentarz
komentarz

@karolina92 Wykręć dysk, zniszcz nas strzępy i wtedy oddaj na elektrośmieci :) Na YT znajdziesz pewnie film instruktażowy jak rozkręcić Twój model laptopa i gdzie znajdziesz dysk twardy. 

  • Dobra wypowiedź 1
anioł2009
komentarz
komentarz

Tak usunąłbym dysk to racja.  Co do reszty to jesli tylko płyta jest uszkodzona a matryca nie , to spróbowałbym go wystawić za 50-100zł jako uszkodzony na allegro. Nie wiem co to za model laptopa dokladny. Jesli bardzo stary jakiś niechodliwy model to wtedy złom. Dysk wystarczy zniszczyc mechanicznie np mlotek i przecinak xD

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.