x-kom hosting

Po włączeniu gry wyskakuje czarny obraz

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: leelareso ,
patryk05312011
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam dzisiaj w nocy napotkałem się na dziwny problem mianowicie od kilku dni nie grałem na PC ponieważ kupiłem ps5 i odstawiłem PC na bok korzystałem z niego wyłącznie do oglądania yt twitcha czy spotify ale dzisiaj chciałem odpalić grę warzone albo chociaż The division 2 żadna z tych gier nie chciała wyświetlać obrazu i obraz robił się czarny a monitor przechodził w tryb uśpienia jakby komputer przestał działać ale muzyka czy głos dalej była po przyciśnięciu alt f4 po wyłączeniu gry wszystko wróciło do normy i nie wiem co mam zrobić wykładałem ramy próbowałem też włączyć grę na zintegrowanej karcie graficznej myśląc że to może pomóc i pomogło ale martwi mnie jedna rzecz moja karta nie była katowana ani nic leżała w komputerze i tak z dnia na dzień przestała działać to mnie najbardziej zastanawia dlatego pisze tutaj

karta graficzna to rx 5700xt

procesor i5-8500

ram corsair vengance 3200mhz

zasilacz bequiet 550w

i płyta główna z370 pro4

Muszę dodać że przy odpaleniu Assetto karta działa i mogę normalnie grać więc nie wiem o co chodzi kompletnie pierwszy raz z takim czymś się spotykam.

  • Rekomendowana odpowiedź
leelareso
komentarz
komentarz

na początek spróbuj zrobić reinstal sterowników przy pomocy programu DDU z wyłączoną auto aktualizacją przez windowsa (możesz to zaznaczyć w tym programie)

patryk05312011
komentarz
komentarz

@leelareso Dziekuje! dziala wszystko jak dawniej bede pamietal na przyszlosc ale mam pytanie tak z ciekawosci dlaczego tak sie zadzialo?

leelareso
komentarz
komentarz

Amd tego nie ogarniesz ;d

patryk05312011
komentarz
komentarz

@leelareso no racja mają swoje humorki czasami :d

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.