x-kom hosting

Czy ta karta będzie działać?

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: adijedi ,
Ziomek z osiedla
utworzono
utworzono

Czy karta Rtx 3050 low profile od MSI zmieści się w obudowie HP elitedesk 800 G1 Twr( tej większej)?

 

Zasilacz ma 320W i tu jest dziwna sytuacja bo poprzednia karta graficzna to 1050ti też low profile, ona pobierała 75W i działała bezproblemu, a ta 3050 pobiera 70W, co jest trochę dziwne, dlatego wolałem się zapytać kogoś kto się zna bardziej ode mnie. Dziękuję 

adijedi
komentarz
komentarz

:hello: ale to ty masz obudowę, więc ją otwórz i kup taką 'taśmę miarkę cm'

 mając te wymiary gpu podane na stronie sprawdzisz czy będzie pasować

Ziomek z osiedla
komentarz
komentarz

@adijedi miarowo pasują ale czy będzie działać z zasilaczem dobrze?

Bo nie wiem czy kupować 

  • Rekomendowana odpowiedź
adijedi
komentarz
komentarz

jeśli twój stary gtx ma taką samą wtyczkę do zasilania co ten rtx to tak - będzie ci działać,

ten rtx jest taki energooszczędny, nie pobiera więcej mocy, lp to jest low profile i one są z reguły pozbawione dużej energetyczności

jak zmierzyłeś i pasuje, że się zmieści to

możesz zakupić:rolleyes:

Ziomek z osiedla
komentarz
komentarz

@adijedi Ten gtx wogole nie miał zasilania przez kabel, tan rtx też nie ma bo karty typu lp właśnie są energooszczędne 

A jak Gtx miał PCI x16 3.0 to rtx będzie działał mimo że ma PCI x8 4.0?

adijedi
komentarz
komentarz

tak, będzie działać, sam mam pci 3,0

i gpu które debiut miało rok temu i jest w standardzie 4.0

mimo to jest ze sobą kompatybilne, po prostu nie opłaca mi się zmieniać

płyty głównej, cpu, ram i chłodzenia tylko po to aby mieć wykorzystane 100%

a kupienie najlepszej karty na rynku używanym z tym starym standardem też mija się z celem bo nie wykorzystał bym potencjału tego co mam w tej mojej nowej.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.