x-kom hosting

Freezy i przy obciążeniu komputera

Najver
utworzono
utworzono (edytowane)

Kupiłem komputer 5 miesięcy temu
Od 2-3 tygodni pod wysokim obciazeniem tzn w tle uruchomiona jest gra i leci muzyka oraz uzywam w tym czasie przegladarki przewijajac strone komputer sie zawiesza i powoduje zapetlenie dzwięku ( cos jakby dzwiek przed BSOD )  w tle na ułamek sekundy dzieje sie to co chwile gdy scrolluje strone. Natomiast gdy uzywam samej przegladarki rzadko choc zdarzy sie takie przyciecie z zapetlonym dzwiekiem ( przy odpalonej grze jest to znacznie czestsze )  Robiłem test memtestem86, aby wykluczyc problem z RAMem. Program nie wykazał żadnych błędów dwukrotnie. Reinstalacja systemu na nowo rowniez nic nie dala. Zauwazyłem, że podczas uruchomionej gry w tle i uzywania przegladarki gdy wystepuja freezy typowy jest spadek wydajnosci karty graficznej tzn GPU Clock z 2000Mhz spada do 0Mhz oraz podpicie CPU core do maksymalnej wartosci 4,6 Mhz  ( Załacznik )  Prosze o pomoc w wyeliminiowaniu błędu lub wadliwego podzespołu komputera.

 

Dokładna specyfikacja komputera: https://www.x-kom.pl/lista/sf9t87ger

 

obraz_2024-04-05_183624171.png

obraz_2024-04-04_174306045.png

d0m1n
komentarz
komentarz

Miałem ten sam problem na tej samej karcie graficznej. Najprawdopodobniej kwestia wadliwych sterowników radeona albo samej konstrukcji tego GPU. W każdym razie u mnie po wymianie karty problem zniknął

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.