x-kom hosting

Który monitor wybrac

Darkoss93
utworzono
utworzono

Aoc Gaming 23.8 165hz 1440p czy Ilyama g master 27 1440p 100hz

adijedi
komentarz
komentarz

Ilyama g master 27 1440p 100hz

Miedziany
komentarz
komentarz

Jeśli koniecznie chcesz wybierać z tych dwóch to Ilyama g master 27 1440p 100hz będzie lepsza pomimo mniejszego odświeżania. 

Jednak pomyśl czy nie będzie lepiej dopłacić stówkę i mieć dużo lepszy monitor LENOVO R27q-30 - lepsze odświeżanie 180Hz, czas reakcji 0,5ms, obsługa HDR i lepsze odwzorowanie przestrzeni barw. Monitor akurat jest w promocji z tego co widzę. 

Darkoss93
komentarz
komentarz

Jak kupię karte to mi Ok 1tys zostanie na monitor 

Miedziany
komentarz
komentarz

@Darkoss93 Lenovo, którego Ci wysłałem kosztuje właśnie 1099 zł w promocji :) więc może się zmieścisz, ale myślę, że nawet warto dołożyć troszkę do niego bo jest świetny. 

  • Dobra wypowiedź 1
Darkoss93
komentarz
komentarz

Ogarnę kartę zobaczę ile zostanie najlepiej pasował by 24 cale 27 to jak sie trafi cos ale to ostatecznie

Miedziany
komentarz
komentarz

@Darkoss93 jeśli 24" to tym lepiej jeżeli chodzi o cenę, ale wtedy rozdzielczość FULL HD, a nie 1440p. Sam używam monitorów 24" FULL HD i wydaje mi się to wystarczające :)

1) Lenovo Legion Y25-30 240Hz 

2) Lenovo R25f-30
3) Philips Evnia 25M2N3200W/00

trzy fajne monitorki z 240Hz odświeżania i 0,5ms czasu reakcji, wszystkie w cenie poniżej tysiąca :)   


 

Darkoss93
komentarz
komentarz

Kupie karte zobacze ile zostanie na Monitor bo karta to będzie 4070Ti Własnie znalazłem MSI Gaming X slim za 3000 z groszami

  • Super 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.