x-kom hosting

Laptop - dopasowanie monitora - porada

Numbek
utworzono
utworzono

Siemasz!

 

Jestem w takich rzeczach kompletnie zielony, więc szukam porady na temat podłączenia do mojego laptopa monitora.

Otóż jestem posiadaczem skromnego ASUS X515JA-BQ3024W, którego używam praktycznie do jakiś excelów, netflixów i przeglądania stron internetowych, nic specjalnego ale ostatnim czasem mam trochę możliwości pracy zdalnej i chciałbym podpiąć sobie drugi monitor do niego.

 

Aktualnie w domu posiadam, ASUS'a ZenScreena MB166C, który sobie leży i wegetuje natomiast głównym problemem jest to, że ten model posiada USB C z DisplayPortem (tylko), którego mój laptop nie obsłuży z racji, braku obsługi przy usb c displayport alt mode'a.

 

I teraz moje pytanie:

- Czy jestem w stanie ograć to jakoś fajnie adapterami (jeżeli można to prosiłbym o jakiś link z poleceniem) czy generalnie po prostu zostaje tylko opcja wzięcia sobie jakiegoś nowego monitorka stricte dla tego laptopa?

 

Z góry dziękuje za wszelką pomoc i porady.:puchar:

iSkuL
komentarz
komentarz

Wydaje mi się, że taka przejściówka ma prawo działać. Niestety sam w życiu nie używałem, a w internecie zawsze spotkasz wiele różnych zdań, dlatego jeśli nie sprawdzisz sam nie dowiesz się. Przejściówka nie powinna być droga, a jeśli nie zadziała po prostu ją zwróć.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.