x-kom hosting

Problem z plikami przeglądarki Chrome

aari13
utworzono
utworzono

Witam mam ogromny problem z Chrome w którym miałem zapisane wiele zakładek, stron i danych logowania.

Otóż wczoraj trochę zamulał mi system i chciałem zrobić więcej miejsca na dysku C i jedyne co mi przyszło do głowy to przenieść wszystko z folderu ProgramData lub AppData na pendrive było tego kilkanaście GB.. Po uruchomieniu komputera ponownie wszystko mi zniknęło z Chrome (o dziwo z Opery nie) więc wrzuciłem pliki ponownie do tego folderu z pendrive i po ponownym uruchomieniu nadal Chrome jest czysty jakby dopiero co był zainstalowany.. Próbowałem programem recuva a potem przez przywracanie systemu i plików ale również nic nie pomogło :( 

Czy może mi ktoś pomóc aby odzyskać te dane z Chrome? Mam tam wiele ważnych zakładek do pracy jak i również innych danych... 

Proszę o pomoc, dzięki

Kamilkadze
komentarz
komentarz

Witam.

 

Spróbuj w Chromie zaimportować zakładki, powinny być w pliku "Bookmarks" w folderze z danymi aplikacji, który przenosiłeś czyli:
„C:\Users\<Nazwa_uzytkownika>\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default”.

  • Dziękuję 1
aari13
komentarz
komentarz

Dzięki za odpowiedź, ale właśnie jak próbuje zaimportować w ten sposób to tylko pliki HTML a to jest plik nie wiem jaki.. Jest tylko rodzaj pliku: plik i nie wiem jak to zrobić ale kliknąłem Otwórz za pomocą i wybrałem google to jakieś inne te zakładki jakby z innego profilu...

Anawa
komentarz
komentarz
Cytuj

przenieść wszystko z folderu ProgramData lub AppData na pendrive

To w końcu skopiowałeś folder ProgramData czy AppData?

aari13
komentarz
komentarz (edytowane)

@Anawa No właśnie teraz sam kurcze nie wiem bo laptop chodził bez zamykania 2-3 dni a jak zamknąłem Chrome i uruchomiłem ponownie to dopiero ten problem się pojawił :( A wgrałem ponownie te pliki do obu folderów i dalej nic :/ Mało tego zalogowałem się na swój profil w Google i brak zakładek... Przywracanie systemu też pokazuje brak kopii zapasowej mimo, że kiedyś ustawiałem tworzenie kopii raz w miesiącu....... Mam jakiegoś ultrapecha ostatnio chyba... Tym programem recuva patrzę teraz i jest odzyskany plik Bookmarks ale wrzucam go tam gdzie mi napisał @Kamilkadze i chrome dalej ich nie widzi jakby ani nie wczytuje... 

Ręce mi się opadają co mam zrobić jeszcze :(  :( 

 

@edit

dobra zakładki przywrócone :) a jak się nazywa plik z ostatnimi kartami oraz historią i zapamiętanymi hasłami?

Edytowane przez aari13
  • Super 1
Anawa
komentarz
komentarz

Najlepiej wszystkie pliki odzyskaj, które były w folderze razem z plikiem Bookmarks.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.