x-kom hosting

Radeon HD 2600 Pro - problem

adrimmm
utworzono
utworzono

Witam!

Mam dziwny problem... Zakupiłem nie dawno kartę graficzną PowerColor Radeon HD 2600 Pro 512MB... Do tej karty wymagany jest zasilacz min. 400W + slot AGP 8x... Mam zasilacz mam slot... I problem tkwi w tym, że jak wsadzę już kartę do komputera to przy rozruchu zatrzymuje mi się komputer i stoi w miejscu... Ktoś może wie dlaczego komputer się zawiesza?

BlackRaven
komentarz
komentarz

Przy rozruchu znaczy w którym momencie? Przy ładowaniu Windows? Wywal może najpierw sterowniki od starej karty. Napisz też jaki masz dokładnie sprzęt, zwłaszcza zasilacz (marka i moc).

adrimmm
komentarz
komentarz

AMD Athlon Xp 2200+

1,8GHz

RAM 1GB

Płyta główna (niestety) taka jak tu widać TAKA

DO tego zasilacz ProComp ATX LPK9-400W

Zacina mi sie przed wczytywaniem Windowsa i przed czytanie cd-romu... Jednym słowem na samym początku

Lipton
komentarz
komentarz

Czy ze starą kartą było podobnie, czy ten problem wystąpił już z nową?

Gość
komentarz
komentarz

Wejdz w Bios i zrob jako 1st Boot - Hard Disk ... Jesli masz System na C .. powinno ruszyc

BlackRaven
komentarz
komentarz

Może pomóc reset biosu... Sprawdź.

adrimmm
komentarz
komentarz

Na starej karcie wszystko normalnie chodzi... Ale jak wsadzę nową kartę to staje komp...

Gość
komentarz
komentarz

Podlączyles dodatkowe zasilanie? pod karte graf?

z tylu 6 pin

adrimmm
komentarz
komentarz

Podłączyłem kabelek od zasilacza z kartą też...

Gość
komentarz
komentarz

To albo plyta glowna nie oblsuguje grafy / albo ja reklamuj ( grafe )

adrimmm
komentarz
komentarz
Wejdz w Bios i zrob jako 1st Boot - Hard Disk ... Jesli masz System na C .. powinno ruszyc

Niestety to też nie działa... Musze dodać że na nowej karcie nawet do biosu nie mogę wejść :(

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.