x-kom hosting

Komputer odrazu po włączeniu przenosi mnie do biosu

Użytkownik7777
utworzono
utworzono

Cześć mam problem z komputerem prawnego razu dostałem blue screena 

Jak to przy blue screenie trzeba czekać aż się załaduje i można w tedy zresetować komputer ale w moim przypadku było cały czas 0% pomyślałem że może coś się zacięło i wyłączyłem komputer później jak chciałem go odpalić odrazu wchodziło mi do BIOSu jak by w ogóle nie wczytywało windowsa , zresetowałem bios do ustawień fabrycznych próbowałem resetów pc i nic nie działa chyba dobrze mam ustawione boot priority ale nie wiem.  Zastanawiam się czy teraz zainstalować nowego Windowsa czy może da radę jakoś odzyskać tego starego, jak ktoś wie co mogę zrobić to może mi opisać jak to zrobić. mam bios od MSI jak coś 

leelareso
komentarz
komentarz

Dysk widzi w biosie? Jak widzi to możesz spróbować naprawić windows przez instalkę z pendrive jak się da

Użytkownik7777
komentarz
komentarz

@leelareso  Niby jakieś dyski widzi ale nie wiem czy to te poprawne nigdy nie wchodziłem do biosu i się tym szczególnie nie interesowałem, Jak to nie o te chodzi co są na załączniku to jak mogę to sprawdzić, i przez jaką instalke z pendrive bo trochę jestem blady w te rzeczy IMG_20240331_000213.thumb.jpg.775466eea825935d8c8a7bcfd7b68b02.jpg

Użytkownik7777
komentarz
komentarz

@leelareso nie wiem czy widzi ten dysk  ale mam tą instalke z pendrive ale jak próbuję naprawić windowsa przez tę funkcję to nie działają , wiesz może jak mam sprawdzić czy widzi ten dysk i jaki ma widzieć bo mi tam pisze tylko hard disk

Slawek79
komentarz
komentarz

Uruchom pena z instalacją systemu.

W oknie wyboru języka naciśnij klawisze

Shift oraz F10

wyświetli okno CMD >:

napisać :notepad i kl Enter

Otworzy okno notatnika :

Otwórz > Komputer

Wyświetli podłączone partycje dysków, po wybraniu możesz podejrzeć zawartość.

Oczywiście przeczytanie instrukcji obsługi płyty gł. może zaszkodzić zdrowiu czytacza.

A inni powinni się domyślić jaka płyta, dysk itp.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.