x-kom hosting

Zacinanie się się video (na youtube) podczas grania lub odpalania gry.

pROOXv1
utworzono
utworzono (edytowane)

 

  1. podczas oglądania i jednoczenie grania, na fimlikach youtube spadają klatki oraz czasami zamula 
  2. problemy były od samego początku od złożenia kompa
     
  3. rzeczy które robiłem i nie pomogły lub nie naprawiły całkowicie problemu:
    - robiłem benchmarki procesora i karty graficznej i nie znalazłem w nich problemu
           + temperatury są w porządku 
    wyłączyłem akceleracje sprzętową
    -sprawdzałem obie kości ramu
    (kości ramu nie mają wsparcia z płytą głowną, ale nie wiem czy to może być problem.) 
    testowałem komputer bez wifi i z wifi 
    wcześniej na samym początku zacinały mi się też gry ale zmieniłem wersję win 10 na11 i ten problem znikł ale tylko w grach i też nie do końca (przy odpaleniu np 2 video czuć lekkie dropy)
    1. be quiet! Straight Power 12 1000W 80 Plus Platinum ATX 3.0
      GOODRAM 32GB (2x16GB) 5600MHz CL30 IRDM BLACK V SILVER
      MSI Z790 GAMING PLUS WIFI
      Gigabyte GeForce RTX 4060 Eagle OC 8GB GDDR6
      Intel Core i7-14700KF

      te rzeczy miałem na starszym komputerze i nie odczuwałem niczego podobnego:
      GOODRAM 512GB M.2 PCIe NVMe IRDM (system)
      GOODRAM 1TB 2,5" SATA SSD CX400 (jako dodatkowy)

      tak wiem zestaw chaos, ale długa historia by się tłumaczyć

       
  4. także nie wiem co dalej mam robić 
    nie wiem  czy płyta główna nie jest jakaś wadliwa
    czy przez podzespoły bez wsparcia 



     
    1. dodaje nagranie przy dwóch filmikach ustawionych na 1080p i odpalającą się grą.

Edytowane przez pROOXv1
doszliwofanie

Anawa
komentarz
komentarz

Zacinanie się filmu na filmiku powyżej wygląda jakby był chwilowy problem z internetem i YouTube nie mógł załadować filmu.

leelareso
komentarz
komentarz

Może to być problem wbudowanego adblockera opery.

pROOXv1
komentarz
komentarz

@Anawa image.png.406295e57e3ecaf4ab54007a54a7a456.pngdzisiaj jeszcze sprzerałem w komputerze i zobaczyłem takie coś wiesz może czy to normalne mieć tyle błędów pamięci?
skacze od 100 do 700 000 

 

@Anawa raczej problem nie jest z internetem, bo nie widzę by mi ping skakał w grach podczas ścinek.
 

@leelareso testowałem też na google gdzie nie mam adblokera i tam jeszcze bardziej przycina

Anawa
komentarz
komentarz

Nie wiem, czy to coś pomoże w tym przypadku, ale możesz spróbować - zainstaluj rozszerzenie enhanced-h264ify (pod Firefox) i zrób wtedy testy z YouTube.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.