x-kom hosting

Jakiej marki zasilacz?

Maniek7543
utworzono
utworzono

Jakiej marki wybrac zasilacz okolo 700w plus gold?

adijedi
komentarz
komentarz

1. Be quiet

2. Seasonic

3. Msi

4. Gigabyte

5. Thermaltake

6. Endorfy

7. Corsair

8. Chieftec

 

adijedi
komentarz
komentarz

:onion:

polska marka, gdzieś trzeba było umieścić na liście na tyłach

anioł2009
komentarz
komentarz

Polska jest naklejka ,marketing, wentylator i mała płytka w środku. Reszta chinol. Z tych 8 miejsc umieściłbym go na 10tym :E 

adijedi
komentarz
komentarz

Ok przedstaw swoją listę @anioł2009  wg ciebie polecanych certyfikowanych zasilaczy 700W Gold :obrazony:

anioł2009
komentarz
komentarz

@adijedi Lista którą podałeś jest okej, natomiast zastrzeżenie jest tylko do tej marki, ich ekonomiczne serie elementum i vero są losowej jakości... Supremo jeszcze ujdą 

Na forum jest dział dedykowany zasilaczom gdzie są polecane jednstki w konkretnych kwotach i przedziałach cenowych :) 

UnnamedPlayer
komentarz
komentarz

Ano jest tylko biednie tam trochę. Jak będę miał więcej czasu to wrzucę coś od siebie, uwzględniając już modele ATX 3.0.

  • Super 1
Maniek7543
komentarz
komentarz

Ciężka sprawa własnie z tymi zasilaczami bo jaką marke nie wpisze to kazdy narzeka na cos.Ja aktualnie mam endorfy vero 500w i cos trzeszczy/ grzechocze mi przy wiekszym obciazeniu.

UnnamedPlayer
komentarz
komentarz

Budżet na ten zasilacz?

Pod jakie podzespoły?

12 minut temu, Maniek7543 napisał:

mam endorfy vero 500w i cos trzeszczy/ grzechocze mi przy wiekszym obciazeniu.

Eee, niemożliwe, takie solidne jednostki :lady:.

Maniek7543
komentarz
komentarz

 @UnnamedPlayer obecnie mam ryzena 5 3600 ,rtx 3060 ti i plyte msi b550 apro ale chcialem zmienic procesor na ryzena 7 5700x budżet tak do 400zl.

UnnamedPlayer
komentarz
komentarz

https://proline.pl/?n=promocja-gigabyte-marzec-24

Za 399zl masz w promocji https://proline.pl/zasilacz-gigabyte-gp-ud1000gm-pg5-rev-2-0-1000w-80-plus-gold-atx-3-0-p8116726

200zl taniej z kodem C9A7402

 

Cichy on nie jest ale przy takim zestawie nie powinien być głośny.

Poza tym za 400zl nie ma nic sensownego 750W, większość modele na niższych platformach CWT z kiepskimi kondensatorami Elite/CapXon/ChengX.

 

Jest jeszcze Asus Prime 750W ale nie wiadomo co to za platforma.

Maniek7543
komentarz
komentarz

Może być też mniej watowy chyba bo nawet z ryzenem 7 5700x to te 650w powinno wystarczyc czy nawet 600 prawda?

UnnamedPlayer
komentarz
komentarz

Pod taki set to i 550W da radę tylko jak zmienisz kiedyś podzespoły na dużo bardziej prądożerne GPU to już lepiej teraz kupić coś mocniejszego na lata już ze złączem 16PIN pod nowe karty.

 

Sam 5700X nieopłacalny na tle 5600.

Maniek7543
komentarz
komentarz

To co polecasz bo zmiana na 7 5800x3d narazie odpada bo bym musial zbyt duzo rzeczy wymienic tj. Obudowa zasilacz chlodzenie  pewnie już wodne by sie przydalo?

Zelazny
komentarz
komentarz (edytowane)

Jak chcesz niezawodności, to bierz Seasonic. Kiedyś miałem Focus teraz mam Platinum.

Edytowane przez Zelazny
Maniek7543
komentarz
komentarz

@Zelazny niezawodnosci oraz cichej pracy;]

Zelazny
komentarz
komentarz

@Maniek7543 Ta, jest jak fanless.

Maniek7543
komentarz
komentarz

Czyli do jakiego zasilacza doszlismy w dobrej cenie oraz zeby byl plus gold i 600w wzwyż?

leelareso
komentarz
komentarz

@UnnamedPlayer no wiesz co, by z morelów polecać ;d

Maniek7543
komentarz
komentarz

A co jest nie tak z morele?

anioł2009
komentarz
komentarz

@Maniek7543 sklep jest niepolecany ze względu na zerową jakość obsługi po sprzedażowej oraz często uszkodzony sprzęt kupiony jako nowy.

Maniek7543
komentarz
komentarz

Nie wiem ja swoje podzespoly zamawialem na morele wlasnie i nie narzekalem..

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.