x-kom hosting

Gra Call of Duty z battle.net włącza się i wyłącza

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Niebieska ,
Gość
utworzono
utworzono

Witam, mam problem z uruchomieniem call of duty na battle.net , gra się włącza i wyłącza, czasem pokaże się ekran ładowania i znika po prostu, żaden błąd nie wyskakuje, już robiłem reinstall i nic szukałem rozwiązań na yt i też nic, nie mam pojęcia o co może chodzić, jeszcze niedawno działało, a teraz już nie, z góry dzięki za odpowiedź. 

leelareso
komentarz
komentarz

w innych grach też jest problem?

Jaka specyfikacja komputera wraz z  zasilaczem (marka i moc)

Mati312
komentarz
komentarz (edytowane)

@leelareso Wszystkie inne gry działają, nie ma nawet żadnych przycinek czy czegoś takiego, komp nie jest najnowszy, ale jak mówiłem cod też wcześniej działał

specyfikacja.png

leelareso
komentarz
komentarz (edytowane)

Przetestuj cpu i gpu programem occt przez  15min a pamięć ram windowsowym narzędziem diagnostycznym.

 

Było coś robione przed wystąpieniem problemu np aktualizacja sterowników, biosu albo może jakiś OC albo UV?

Możesz też wrzucić screen z danymi smart z programu crystal disc info.

Mati312
komentarz
komentarz

@leelareso No więc zrobiłem te wszystkie skany i nic nie wykazały, żadnych błędów, aktualizacji żadnych nie robiłem, a OC zwiększałem troszkę napięcie, ale to już jakiś czas temu.

 CrystalDiskInfo 9.2.3 x64 30.03.2024 12_26_01.png

Niebieska
komentarz
komentarz

Daj screen dla dysku E

leelareso
komentarz
komentarz
5 minut temu, Mati312 napisał:

a OC zwiększałem troszkę napięcie, ale to już jakiś czas temu.

Oc nie polega tylko na zwiększaniu napięcia. Po co coś takiego robić, przyśpiesza to tylko degradację układu.

Mati312
komentarz
komentarz

@leelareso @Niebieska Oc nie polega tylko na zwiększaniu napięcia. Po co coś takiego robić, przyśpiesza to tylko degradację układu, No dobra nieważne. Co do tego dysku to E akurat jest najmniej ważny, gra znajduje się na tym, który wysłałem wyżej i tego używam tylko do mniej ważnych rzeczy, ale trzymaj.

 CrystalDiskInfo 9.2.3 x64 30.03.2024 12_27_08.png

Niebieska
komentarz
komentarz

Przesuń suwak w dół i daj screen z dolnymi parametrami.  Ale z tego widzę to dysk się kończy, ma niezerową wartość parametru 05.

  • Dobra wypowiedź 1
Mati312
komentarz
komentarz

@NiebieskaCzyli do wymiany?

Screenshot 30.03.2024 13_58_19.png

  • Rekomendowana odpowiedź
Niebieska
komentarz
komentarz

Owszem, zrób kopie danych z niego póki możesz. Dodatkowo widzę, że błędy przy C7 czyli komunikacji dysk - płyta główna, zmień gniazdo SATA, a jak nadal będzie się zwiększać to zmień kabel. 

  • Dobra wypowiedź 1
Mati312
komentarz
komentarz

@Niebieska Oki, dzięki

Dodaj odpowiedź bez logowania

Dodajesz wpis jako gość. Pamiętaj, że to jest forum komputerowe.
Informacja: Twój wpis zostanie opublikowany po weryfikacji przez moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.