x-kom hosting

Płyta główna msi b450-a pro nie współpracuje z z rx7900 gre

howtoabdul
utworzono
utworzono (edytowane)

Ryzen 5 2600 

2x16gb ram 3000 mb

Rx 7900 gre

Msi b450-a pro

 

Witam mam pewien problem kupiłem niedawno karte wymienioną powyżej i działała przez pare dni lecz po tym czasie komputer zamiast się włączać to świeci diodę "vga" na początku myślałem że to problem z gpu wiec zamontowałem ją w pc narzeczonej lecz karta działała bez zarzutów i na odwrót karta dziewczyny rx7800xt działa u mnie bez zarzutów (tak jak moja stara rx580) zmieniłem też zasilacz na 850w lecz problem jest ten sam, zmiana pcie nie pomaga, zmiana kabli zasilacza też, podłączenie monitorów na displayport/hdmi do karty nie pomaga, podłączenie displayportu/hdmi do płyty też, instalacja paru różnych updatów biosu nie pomogło, próbowałam też odłączyć wszystko oprócz monitora lecz problem też nie leży w tym, zmiana ramu i slotów też nie pomogła, ustawienie standardowych ustawień biosu, włączenia uefi, wyłączenie detekcji gpu,wyczyszczenie kompa z wszelkich sterowników, zmiana kabli w dysku ssd

I chodzi mi o to że z nową kartą graficzną nawet nie dostanę się do biosu.

Ma ktoś najmniejszy pomysł co moge zrobić? Pozdrawiam

Edytowane przez howtoabdul

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.