x-kom hosting

Problem z mikrofonem

kerkierere
utworzono
utworzono

Witam, chciałbym się dopytać co mogę zrobić, aby rozwiązać problem. Ostatnio kupiłem mikrofon mozos mkit-900pro jest on na usb i problem polega na tym, że po podłączeniu komputer go nie wykrywa ani nic. Mikrofon sam w sobie działa, bo sprawdzałem na laptopie i tam już normalnie go wykrywa, dodam, że na pc wcześniej korzystałem z mikrofonu na wejście mini jack i wtedy wszystko działało, także zapewne muszę jakieś sterowniki zainstalować, ale jestem kompletnie blady i nie mam pojęcia co dokładnie, a i dodam, że w windows update szukałem aktualizacji, ale nic nie wykryło do tego i tak samo w ustawieniach była informacja, że sterowniki są aktualne. 

sprzęt:

i5 4690k

16gb ram

gtx 970

płyta główna msi b85-g41 pc mate

 

Zelazny
komentarz
komentarz

Klikałeś w ikonkę głośności? Otwórz ustawienia dźwięku i zobacz czy w urządzeniu wejściowym jest zaznaczony mikrofon USB.

kerkierere
komentarz
komentarz

Pisze, że nie znaleziono urządzeń wejściowych. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.