x-kom hosting

Migotanie zewnetrznego monitora

SzymeGG
utworzono
utworzono

Witam, zakupiłem laptopa przy którym chciałem podłączyć monitor zewnętrzny, lecz albo wywalało go albo ustawiało rozdziałki 1920x1080 albo jakieś niestandardowe. Zmieniłem z Windowsa 11 na 10 lecz nie pomogło zaktualizowałem sterowniki i dalej nic zmieniłem kabel HDMI i ciagle to samo 

IMG_4934.jpeg

IMG_4936.jpeg

IMG_4938.jpeg

  • 3 tygodnie później...

SzymeGG
komentarz
komentarz

Dla potomnych powiem tak zakupiłem kabel USB C na DP i po podłączeniu nie działał na zewnętrznym ale w trybie rozszerzenia ekran laptopa działał a zewnętrzny czarny cały w innych trybach to wszystkie były czarne, więc wyłączyłem auto-źródło na monitorze dałem na HDMI wtedy dalej mi Windows wykrywał podłączenie do zewnetrznego i mogłem przestawić jako ekran główny i wtedy zaczął działać jak z powrotem wlaczylem auto-źródło na monitorze :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.