x-kom hosting

Czy warto przykręcić wiatraczek w takiej odległości od chłodzenia?

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: leelareso ,
Oliwieeer1
utworzono
utworzono

Witam czy warto przykręcić wiatraczek w takiej odległości od chłodzenia? Zdjęcie dla podglądu 

IMG_20240325_222457.jpg

leelareso
komentarz
komentarz

no ta, on jest do budy przykręcony co nie?

Oliwieeer1
komentarz
komentarz (edytowane)

@leelareso mogę go przykręcić bo dostałem w gratisie do obudowy od ziomka co kupywalem ale nie wiem czy ta odległość nie będzie jakoś kolidować z czymś i czy zamiast pomoc to nie zaszkodzi 

 

Edytowane przez Oliwieeer1
  • Rekomendowana odpowiedź
leelareso
komentarz
komentarz

nie zaszkodzi, będzie wyciągał ciepłe powietrze.

Oliwieeer1
komentarz
komentarz

@leelareso dzięki wielkie ❤️

toska78
komentarz
komentarz (edytowane)

A te chłodzenie CPU nie da się zamontować obracając o 90 stopni (sam radiator oczywiście)? Montaż tak jak na zdjęciu może nie być optymalnym ustawieniem stąd mała przestrzeń między radiatorem a wentylatorem obudowy. Co to za chłodzenie konkretnie (model)? Wygląda na SPC lub BeQuiet.

Edytowane przez toska78
leelareso
komentarz
komentarz
18 minut temu, toska78 napisał:

Montaż tak jak na zdjęciu może nie być optymalnym ustawieniem

Niby czemu? Wyciąga ciepłe powietrze z radiatora? wyciąga.

toska78
komentarz
komentarz (edytowane)

Być może zdjęcie zniekształca wymiary radiatora. Wygląda jakby nie miał długości zbliżonej do szerokości i był zainstalowany w pozycji "poziomej" czyli tak jak np. na 2 zdjęciach z tego artykułu (zdjęcia opisane jako konfiguracja góra lub dół).

Edytowane przez toska78

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.