x-kom hosting

problem Discord

michałK99
utworzono
utworzono
Problem polega na tym, robiąc test audio w aplikacji Discord na Windows 10 widać, że mimo ciągłego mówienia mój mikrofon przerywa. Wygląda to tak, jakbym co sekundę wyciszał swój mikrofon i go znowu pogłaśniał. Ponowne instalowanie Discorda, reset komputera, zmienianie portu USB i reset ustawień głosu nie pomogły. Nie jest to również problem z połączeniem. Sprawdzając mikrofon na stronie internetowej działa bez zarzutu, tylko na Discordzie jest problem. Na innych aplikacjach nie ma takiego problemu.  Proszę o pomoc.

toska78
komentarz
komentarz (edytowane)

Witaj, jaki to dokładnie mikrofon, podaj model? Bawiłeś się ustawieniami w discordzie skoro problem jest tylko w nim? 

Edytowane przez toska78
adijedi
komentarz
komentarz

obraz.thumb.png.1b6f7321c07db5364a842880228349b0.png

Spróbuj difoltowe ustawienia a jeśli nie to odłącz wszystkie głosniki i mikro

ustaw tak jak jest w tym screenie

i dopiero podłączaj kolejne źródła dźwięku i micro :niepewny:

michałK99
komentarz
komentarz

@adijedi próbowałem, nadal to samo

 

@toska78 są to słuchawki z mikrofonem Genesis Radon 610, próbowałem już wszystkiego na discordzie nadal nie działa, no ale najdziwniejsze jest to że na innych aplikacjach wszystko działa jak należy :/  

toska78
komentarz
komentarz (edytowane)

Dziwna przypadłość. Może na innych komunikatorach nie byłoby problemu np. teamspeak. Tak, wiem. Większość teraz korzysta z dc.

Edytowane przez toska78

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.