x-kom hosting

strasznie długi start pc

Hiroshi9112
utworzono
utworzono

zaktualizowałem bios do najnowszej wersji przez co z kilku sekund zrobiły się jakieś 2 minuty zanim komputer ruszy, po odpaleniu wentylatory się kręcą, czarny ekran i po jakimś czasie albo wyrzuci mnie do biosu albo normalnie wczyta system

hp prodesk 400 g3 mt

toska78
komentarz
komentarz (edytowane)

Witaj, to jest Twój komputer tyle że z i3? Jaki system jest na nim? Dysk systemowy to HDD czy SSD? Jaki był cel aktualizacji biosu? Poprawa obsługi pamięci bo w poprzednim temacie pytałeś o możliwość dołożenia pamięci?

Edytowane przez toska78
leelareso
komentarz
komentarz

@Hiroshi9112 Resetowałeś bios przez wyjęcie baterii po aktualizacji?

Hiroshi9112
komentarz
komentarz

@toska78 windows 10 na ssd, zrobilem aktualizacje bo nie bylo widac dysku, inne dyski byly widoczne, po aktualizacji problem znikł tyle że pojawil sie inny 

@leelareso resetowałem 

 

Hiroshi9112
komentarz
komentarz (edytowane)

zainstalowałem starą wersję biosu, komputer normalnie wstaje, widać dysk ale jest on widoczny tylko jako legacy

Edytowane przez Hiroshi9112
toska78
komentarz
komentarz (edytowane)

Zastanawiająca ta zależność wykrywania dysku od wersji biosu. Korzystam z komputera PC już trochę lat (począwszy od 2001r) i nigdy się z czymś takim nie spotkałem (co prawda same HDD). Strzelam że u autora problem jest z nowym dyskiem SSD w tym komputerze HP z i3 6100.

Edytowane przez toska78

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.