x-kom hosting

Dysk SSD dla płyty MSI H110M PRO-VD

KamilCzyz
utworzono
utworzono

Cześć wszystkim,

 

Planuję kupić dysk SSD Samsung 990 PRO 2TB i zastanawiam się czy będzie on pasować do mojej płyty głównej: MSI H110M PRO-VD. Będę bardzo wdzięczny za radę od bardziej doświadczonych użytkowników.

 

Aktualnie posiadam dysk SSD 128 GB z innym wejściem niż wyżej wspomniany i myślę nad tym czy warto używać tych dysków jednocześnie, czy może lepiej podzielić dysk 2TB na dwie partycje i całkowicie zrezygnować ze starego dysku 128 GB?

 

Z góry dziękuję za wszelkie rady.

Kamil

 

Recon_tv
komentarz
komentarz

Ten dysk nie będzie pasować do twojej płyty głównej (MSI H110M PRO-VD), ponieważ nie posiada ona złącza M.2.

KamilCzyz
komentarz
komentarz

@Recon_tv Dziękuję za szybką odpowiedź. Mógłbyś mi podpowiedzieć czy warto wybrać inny dysk, czy może lepiej wymienić również płytę główną?

 

Recon_tv
komentarz
komentarz

@KamilCzyz Możesz kupić inny dysk SSD na złącze SATA, które twoja płyta główna posiada, nie ma sensu kupować nowej płyty i pchać się w stary socket tylko ze względu na złącze M.2

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.