x-kom hosting

Problem z instalacją windowsa 10

Raven1579
utworzono
utworzono

Dzień dobry, kupiłem ostatnio nowy komputer bez systemu i chciałem dzisiaj wgrać windowsa 10 pro i wyskakuje mi problem 0x8007025d i nie wiem co zrobić w tej sytuacji

Sławomir
komentarz
komentarz

Może to być wina nośnika instalacyjnego,

Pamięci ram, spróbuj instalacji na jeden kości,

 

Możesz przeprowadzić instalacje z tylko podłączonymi, myszką i klawiaturą, bez innych urządzeń.

 

Podaj specyfikacje zestawu.

 

Raven1579
komentarz
komentarz

płyta główna: MSI MPG B550 GAMING PLUS

karta graficzna: Sapphire Radeon RX 7600 PULSE GAMING OC OC 8G GDDR6

procesor: AMD Ryzen 5 5600

ram: Kingston FURY 16GB (2x8GB) 3600MHz CL17 Beast Black

dysk: Lexar 1TB M.2 PCIe NVMe NM620

 

jeśli chodzi o nośnik instalacyjny to jest to pendrive na którym mam program ze strony microsoft i wcześniej jak go używałem to działał bez zarzutów, ale też się zastanawiałem czy może być to problem z pendrivem więc kupiłem dzisiaj nowy i też wyskakuje ten sam problem mniej więcej przy 94% instalacji

Jeśli chodzi o podłączone urządzenia do komputera to jedynie jest to: klawiatura, myszka, monitor

Sławomir
komentarz
komentarz

bootowalny pendrive robiłeś ze swojej kopii windowsa?

zrób może od kolegi.

Zostaw podłączoną tylko klawiaturę i myszkę, bez dodatkowych urządzeń.

ewentualnie zrób partycje 200GB na system, też może czasem pomóc.

sprawdź na jednej kości pamięci.

Raven1579
komentarz
komentarz

robiłem na kopii windowsa ze strony microsoftu jak wcześniej (jak robiłem wcześniej na komputerze kolegi to działało)

 

Sławomir
komentarz
komentarz

to zrób bootowalny pendrive u kolegi, być może coś się skorupciło z tą kopią na microsofcie

 

Raven1579
komentarz
komentarz (edytowane)

Wziąłem pendrive z system od kolegi i wyskoczył mi problem "0x8007003" przy 94% jeśli to coś zmienia. 

Edytowane przez Raven1579

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.