x-kom hosting

Sklep internetowy proline.pl - opinie

Rol12
utworzono
utworzono

Cześć, mam pytanie o sklep proline.pl.

Planuję u nich zamówić części do komputera (cały zestaw), ale nigdy wcześniej tego nie robiłem. Mam więc pytanie, czy sklep ten znacie i możecie polecić lub nie, jakie są Wasze doświadczenia po zakupach w nim? Jest tam opcja złożenia komputera, którą chcę wybrać. Jeśli otrzymam komputer to mogę w jakiś sposób sprawdzić przy kurierze czy jest sprawny i czy części się zgadzają bez diagnostyki, ponieważ system planuję doinstalować sam później? 

 

Sklep zamieszcza przestrogę https://proline.pl/?n=jak-bezpiecznie-odebrac-paczke ,aby sprawdzić czy wszystko jest ok, ale czy mogę zająć kurierowi tyle czasu?

Mógłbym podłączyć dysk z win10 który aktualnie posiadam, ale wydaje mi się, że jakby miał być jakiś problem to zapewne wyjdzie na jaw po fakcie.

 

Co jeszcze mogę sprawdzić, proszę o polecenie jakichś działań, co robić, aby wszystko przebiegło bez kłopotów.

 

Dodaje post do tego tematu, bo żaden inny jakoś mi nie pasuje do opisywanego problemu, mam nadzieję, że nie szkodzi.

 

Pozdrawiam, z góry dzięki.

Sławomir
komentarz
komentarz

Chcesz zamówić pełen zestaw z opcją złożenia?

Jeśli tak to jedyne co możesz sprawdzić przy kurierze to stań fizyczny sprzętu.

Czy obudowa nie jest pogięta, uszkodzona, bez szyby itp.

Czy nic się nie wala w obudowie.

Czy karta grafiki jest na swoim miejscu i czy nie została wyrwana ze slotu pci-e lub razem z nim.

Chłodzenie procesora jest równe, nie pogięte, itp.

Jeśli na tym etapie jest wszystko w porządku czyli po jakiś 3-5 minutach zabawy z kurierem, sądzę że dłużej nie da się go przytrzymać bez wiązania

 

Wszelkie inne rzeczy jak np.

brak obrazu, artefakty, głośne chłodzenie lub terkoczące wentylatory, to już zgłaszanie w ramach gwarancji.

 

Co do samego sklepu, jest wszystko w porządku.

Jednak u nich kupowałem ze sklepu bez dostawy.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.