x-kom hosting

Rozszerzenie dysku systemowego C

Gość
utworzono
utworzono

Hej! Mam problem z rozszerzeniem woluminu dysku systemowego C. Podczas konfiguracji nowego komputera była do wyboru opcja podziału dysku na partycje i wybrałam tę narzuconą przez system czyli kolejno: EFI->C>recovery o łącznym rozmiarze 58GB co na pliki instalacyjne okazało się zbyt mało. Próbowałam rozszerzyć dysk C ale funkcja jest niedostępna boo nieprzydzielone miejsce nie jest po prawej stronie C, dzieli je partycja odzyskiwania... Próbowałam to obejść z programem EASEUS Partition Master ale okazał się płatny.. Czy znacie jakieś inne rozwiązania? Biorę pod uwagę utratę danych i instalację systemu na nowo  tylko jestem w tych tematach trochę zielona i potrzebuję instruktażu krok po kroku :D 

Slawek79
komentarz
komentarz (edytowane)

Jaka jest pojemność dysku? Czy utworzyłaś dodatkowe partycje i masz na nich dane? Jaki system instalujesz?

Dodaj odpowiedź bez logowania

Dodajesz wpis jako gość. Pamiętaj, że to jest forum komputerowe.
Informacja: Twój wpis zostanie opublikowany po weryfikacji przez moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.