x-kom hosting

Geforce gtx 1660 super, dziwna siateczka po aktualizacji

Sober219
utworzono
utworzono

Hej, wczoraj wgralem aktualizacje sterownika z geforce experience do mojej gtx 1660 super i na ekranie pojawiła się dziwna siateczka, da się jakoś wrócić do poprzedniej wersji sterownika czy to na pewno przez to? Mam nadzieje że karta graficzna albo monitor nie poszedł

leelareso
komentarz
komentarz

Jak to wygląda? Kartę możesz przetestować w programie OCCT. Odpal test gpu na 15 min a potem VRAAM też na 15 min.

Sober219
komentarz
komentarz

Poziome paski na calym ekranie, taka jakby kratka. Podpialem xboxa pod ten monitor i jest to samo wiec chyba matryca w monitorze poszla. Gwarancja 36miesiecy, minelo 41 :(

Myslicie ze da rade to naprawic czy lepiej kupic nowy monitor.

Monitor to Gigabyte Aorus G27QC-EK Gaming 27" QHD 165Hz

anioł2009
komentarz
komentarz

Pokaż zdjęcie jak to wygląda...Masz mozliwosc podłaczenia kompa pod tv lub inny monitor ???

Sober219
komentarz
komentarz

Ciezko to uchwycic na zdjeciu bo nie jest to jakos super widoczne. Poziome pasy przez caly ekran. Kompa pod inny monitor nie mam jak podpiac, ale podpialem xboxa pod ten monitor i tez sa te paski wiec to nie kwestia kompa

IMG_20240322_172324.jpg

anioł2009
komentarz
komentarz

A skad wiesz czy po hdmi nie poszło napiecie i nie uszkodzilo elektroniki monitora ??

Trzeba zdiagnozować i jedno i drugie 

Sober219
komentarz
komentarz

Poziome paski zamieniły się w jakieś plamy...

Bez tytułu.png

Sober219
komentarz
komentarz

Hm dziwne to jest. Po dłuższym czasie włączyłem kompa i ten "wzór" jest jeszcze inny. Kilka ukośnych pasków kilka kropek. Generalnie wrażenie jakby patrzyło sie przez szybę po deszczu. Po wejściu w bios nie widać na ekranie żadnych dziwnych rzeczy. Dopiero po załadowaniu sie windowsa i w momencie logowania sie do konta windows sie to ujawnia. Nie powinno to być widoczne cały czas, nawet w biosie jeśli to wina monitora? Może to zabieg okoliczności ale tak jak pisałem na początku w temacie to problem pojawił sie po zaktualizowaniu sterowników nvidi. Jest szansa że to coś z tymi sterownikami czy jednak rip monitor?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.