x-kom hosting

[5500-6500] Laptop do gier

Pistrix
utworzono
utworzono

Hej! Powoli rozglądam się za następcą mojego MSI GS65. Nie ukrywam, że ważnym dla mnie czynnikiem jest waga (czyli jak najmniejsza) - domyślam się, że ciężko byłoby coś znaleźć w przedziale do 2kg, ale chętnie spojrzę na wszystko co jest w miarę mobilne.

 

Drugą opcją, nad którą myślałam, jest zostawienie tego MSI w świętym spokoju (i na wyjazdy) i zamiast w laptopa, zainwestować w stacjonarkę - budżet byłby taki sam, do tego mam już obudowę Phanteks Enthoo Pro, tylko dodatkowo musiałabym zainwestować w Windowsa. Obecnie pracuję na dwóch monitorach 1080p.

Czy przeskok wydajnościowy pomiędzy laptopem a stacjonarką w takim budżecie byłby tego warty? Nie zależy mi zbytnio na możliwości rozbudowy.

tapczan2
komentarz
komentarz

Lekkie laptopy do gier raczej mają małą wydajność. Zobacz ASUS TUF Gaming A15 R9-7940HS/16GB/512/Win11X RTX4070 144Hz za 6 049 zł.  Ma RTX 4070 o mocy 140 W.

iSkuL
komentarz
komentarz

Hej,

sprawdź sobie też tę opcję:

RG4060-15PL37 i7-13620H/16GB/1TB/RTX4060 - 5399 masz tutaj wydajnego lapka z kartą RTX4060 o mocy 140W.

Waga 2,35kg.

Pistrix
komentarz
komentarz

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi! Ostatecznie zdecyduje się jednak na stacjonarkę, ale do tego założę jeszcze oddzielny temat.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.