x-kom hosting

Monitor 27,IPS,120Hz+ do 1200-1300zł

xardas228
utworzono
utworzono

Tak jak w tytule potrzebuje monitora 27 cali w kwocie do 1200-1300zł, monitor będzie używany do gier oraz przeglądania internetu, filmy/anime oglądam na innym monitorze/telewizorze. Do 28 lutego jako główny monitor posiadałem AOC 27g2u, niestety zaczęły się pojawiać na nim poziomie linie, w morele najpierw wymienili na taki w którym linie występowały w innej części matrycy a za drugim razem zdecydowali się zwrócić pieniądze. Monitor będzie wisiał na Vesa 100x100/75x75 więc nie musi być regulowana podstawka etc. raczej myślę tylko o matrycy IPS i odświeżaniu 120/144+, co do gier to raczej wszelakie AAA. Po przeglądaniu rtings i innych recenzji zastanawiam się najbardziej nad Dell G2724D oraz LG UltraGear 27GP850P, wiem że DELL ma znacznie lepszy kontrast, blb się nie boję jakoś bardzo, ale sporo osób pisało że zdarzają się delle z żółtą bielą.

tapczan2
komentarz
komentarz

Osobiści wybrał bym Della, którego wymieniasz lub alternatywę: jak Xiaomi Mi 2K Gaming Monitor 27EU lub iiyama G-Master G2770QSU-B1. Pod tymi monitorami maż dużo opinii innych użytkowników.

  • Dziękuję 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.