x-kom hosting

Ścinki lub dropy fps.

antek225
utworzono
utworzono

Cześć,

 

Miewam małe ścinki, (chyba dropy fps), trwają one dosłownie 0.2 sekundy.

Miałem dokładnie takie same ścinki na setupie 1060 6gb i5 8400 16gb ram (obecnie wszystko wymienione na 3060 12gb, i9 9900k 32gb ram). Jedyne co zostało to monitory, (27, 155hz 2k)

Nie wierzę w to, że mam za słaby sprzęt żeby mi nagle spadały tak fpsy. (gram aktualnie na 2k, najwyższe detale)

Próbowałem odpalić lola i tft w oknie, pełny ekran, z synchronizacją pionową, bez synchronizacji i zawsze to samo.

CZASAMI pomaga wyłączenie streama w tle (ale czy serio stream z twitcha na google chrome by tyle zmieniał?)

Może jest jakaś opcja w nvidii czy coś która mi powoduje te ścinki?

Kumpel ma 1060 6gb i nie ma żadnych problemów, drugi ma 2070 i mówił że też czasami odczuwa małe lagi.

 

Jeśli potrzebujecie więcej informacji, aby mi pomóc to proszę pytajcie.

Pozdrawiam!

 

 

 

adijedi
komentarz
komentarz

:hello:

  • przede wszystkim napisz dokładną i pełna specyfikację, abyśmy nie podejrzewali, że to coś z zasilaczem nie tak...
  • spróbuj przeinstalować sterowniki od gpu poprzez DDU i na nowo postawić na tym 3060
  1.  Napisz czy te ramy to są w 2 bankach czy 4

 

  • Dobra wypowiedź 1
antek225
komentarz
komentarz

1. 

Specyfikacja:

• Gigabyte GeForce RTX 3060 12GB wersja Aours Elite 

• Intel Core i9-9900k

Gigabyte Z390D

• NZXT Kraken Z73 3x120mm wiatraki chłodnica 360mm wyświetlacz na bloku pompy 

Goodram 32gb 4x8gb 2666mhs CL16 IRDM X black

• Be Quiet! System power 9 700w 80 plus bronze
 

2. Ogólnie przy tym kompie robiłem full formata, ale mogę spróbować przeinstalować sterowniki.

3. Zapomniałem wspomnieć, że te lagi występują tylko w lolu i tft czyli gier riotu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.