x-kom hosting

Opóźnienia komputera

Gość
utworzono
utworzono

Witam mam problem z opóźnieniami w grach po zmianie karty. Zmieniłem z gtx1050ti na 1660 super fpsy wzrosły lecz zacząłem odczuwać że w grach typu cs go , apex legend mam dosyć spory delay. Na geforce expierence pokazuje że opóźnienie komputera waha się miedzy 14-20 ms zazwyczaj utrzymuje się na 15-16ms. Mam pytanie czy to jest dobra wartość ? 

Moja specyfikacja: 

r5 1600

gtx 1660super

2x8gb 3200mhz

anioł2009
komentarz
komentarz

Zasilacz marka, moc , model???

 

Gość
komentarz
komentarz

@anioł2009 SilentiumPC Vero L2 600W

Gość
komentarz
komentarz

Może to wina procesora ? @anioł2009

anioł2009
komentarz
komentarz

Nie sadze, a masz jakies przycięcia czy cokolwiek ??? Jaki monitor masz i jakim kablem sie łączysz z nim ? Na starej karcie jaki input lag Ci notowalo ?

Gość
komentarz
komentarz

@anioł2009   Monitor mam słaby zwykły biurowiec 60hz. Na starej było mniej więcej to 7-8ms. Przycięć nie mam żadnych wszystko chodzi płynnie. Na obydwu kartach był połączony przez kabel dvi.

anioł2009
komentarz
komentarz
12 minut temu, Gość napisał:

Przycięć nie mam żadnych wszystko chodzi płynnie

No to nie przejmuj się tym. 

toska78
komentarz
komentarz

To jest kompletny biurowiec ten monitor? Pytam się bo też mam dosyć stary model 24" LG 60Hz FHD taki model i w jego menu jest taka opcja jak czas odpowiedzi. Więc można potestować różne ustawienia tej funkcji jeśli dostępna.

Gość
komentarz
komentarz

@toska78 Monitor mam firmy iiyama modelu nie znam jedyne co można w nim zmienić to kolory pod gre film itp.

Gość
komentarz
komentarz

@anioł2009 Dziękuje za pomoc

Dodaj odpowiedź bez logowania

Dodajesz wpis jako gość. Pamiętaj, że to jest forum komputerowe.
Informacja: Twój wpis zostanie opublikowany po weryfikacji przez moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.