x-kom hosting

Problem z biosem

mateusz99735
utworzono
utworzono

Witam ostatnio chciałem w biosie podkręcić procesor przez wbudowany w nim tryb, game boost CPU jednak gdy chce włączyć tą opcję to nie działa, czy wie ktoś o co chodzi, ponieważ nie za bardzo orientuje się w biosie przesyłam zdjęcie w załączniku.

IMG_20240319_235100.jpg

toska78
komentarz
komentarz (edytowane)

To co pokazałeś to są tylko poszczególne zakładki w UEFI. Pokaż w którym miejscu dokładnie włączasz tryb game boost dla CPU bo jak dla mnie z tego co widać na tej fotce Game Boost  to jest cała sekcja obejmująca zakładki CPU, XMP Profile 1 i XMP Profil 2.

Edytowane przez toska78
mateusz99735
komentarz
komentarz

@toska78 tam gdzie jest xmp profile 1 to po lewo jest tryb CPU którego nie mogę włączyć 

toska78
komentarz
komentarz

Ciężko coś sensownego doradzić chyba że trafi się ktoś kto miał styczność z tą lub podobną płytą i robił na niej oc CPU. Na stronie producenta tej płyty jest tylko 1 manual dostępny, w którym praktycznie brak opisu poszczególnych sekcji/zakładek UEFI.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.