x-kom hosting

Szukam programu w którym mogę z botowac system z poziomu biosu

Kamil125
utworzono
utworzono

Szukam programu w którym mogę z botowac system z poziomu biosu  przez pendrive 

I to nie botowalny pendrive tylko serwisowy taki wiecie o co chodzi jeśli nie to dopisze coś później 

Nie mogę znaleźć 

Nie!!!RUFUS

Pentium320
komentarz
komentarz

Nie wiem czy to będzie coś czego szukasz, bo pokrętnie napisałeś pytanie, ale może Ventoy spełni twoje oczekiwania: https://www.ventoy.net/en/index.html

Po stworzeniu pendrive za pomocą tego narzędzia, można z niego bootować normalne obrazy ISO - wystarczy, ze wrzucisz je luzem na pendrive, dlatego świetnie nadaje się pod narzędzia serwisowe. Z tego co testowałem, to działa zarówno pod legacy BIOS jak i UEFI i dało radę odpalić nawet egzotyczne kwiatki pokroju starych bet Longhorna czy WinPE - jestem skłonny zaryzykować stwierdzenie, że praktycznie każdy mainstremowy system czy bootowalne narzędzie zadziała z tego.

  • Super 1
Kamil125
komentarz
komentarz

@Pentium320 to jest właśnie to nie pamiętałem po poprostu tej nazwy i też sobie nie zapisałem bardzo dziękuję 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.