x-kom hosting

Glicze na głównym monitorze i bardzo duży spadek FPS w Path of Exile

Amugus
utworzono
utworzono

Cześć, 

Mam problem z gra Path of Exile, gra chodzi w miarę płynnie jak się nic nie dzieje około 80FPS. 
Przy zmianie lokacji jest bardzo duży spadek fps a przy walce spadek klatek jest nawet do 0. 
Czasami pojawiają się glitch na ekranie głównym, podczas korzystania z komputera nie tylko w grze, na drugim monitorze sie on nie pojawia. Robiłem testy OCCT na procesor i GPU wszystko jest sprawdzałem też RAM wszytko wygląda dobrze, sformatowałem komputer. 
Doszedłem do wniosku że może mnie okłamuje test GPU i kupiłem 4070 super (poprzednio miałem 3060) dokupiłem też drugą kość RAM i próbowałem też tylko z jedną nową kością RAM. 
Nic nie pomogło. W grze można zobaczy podgląd opóźnień i Shader podczas walki zawsze jest na max. Gdzie może być przyczyna? 
Przyznaje że nie wiem co robić. 

 

Procesor: 11700K

Cooler: Dark Rock Pro 3 

Plyta Główna: Asus Tuf Gaming + 

GPU : RTX 4070 Super 

Ram: 16gb Corsair 3000Mhz 

Zasilacz: Corsair 600 watt 

 

 

Link do shorts z gry z lagami:

 

Jestem w podróży i nie mogę nagrać aktualnie innego materiału pokazującego problem ale ten materiał go bardzo dobrze obrazuje. 
 

Cyberpunk na Ultra detalach chodzi dobrze i nie ma spadków. 
 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.