x-kom hosting

Podłączenie monitora na 144Hz

Kopka2
utworzono
utworzono

Witam 

Mam problem z monitorem. 

A mianowicie posiadam monitor ASUS VG278HE i Karte graficzną MSI GeForce GTX 1660 Ti, szukam sposobu jak podłączyć go na 144Hz, próbowałem już ze zwykłym kablem hdmi i kablem z hdmi na dvi i dalej nie wyswietla mi się opcja 144Hz, szukalem kabla displayport na dvi i ciężko go znaleźć. 

Bylbym wdzięczny za poszukanie rozwiązania na ten problem 

lumii
komentarz
komentarz

A jaki masz ten kabel? I dlaczego próbujesz podłączyć displayport - dvi i hdmi - dvi? Normallnie podłącz displayportem albo hdmi 2.0 i powinno hulać. Gdzie próbujesz ustawić te wyższe odświeżanie?

Kopka2
komentarz
komentarz (edytowane)

No i tu jest problem, ponieważ producent przewiduje 144Hz tylko po podłączeniu przez DVI-D, a w mojej karcie nie mam wyjścia DVI a 3x Displayport i 1x hdmi.

image.thumb.png.2a9d1c61526e503d6e2f86bcbe349bb0.png

 

 

Edytowane przez Kopka2
xardas228
komentarz
komentarz (edytowane)

Był już kiedyś temat gdzieś z tym monitorem i tym problemem, potrzebowałbyś aktywny konwerter z dvi-dual link na dp lub hdmi, kiedyś kosztowały 400+ teraz widzę jakieś po 200, ale nikt nie zagwarantuje Ci ich działania.

 

Możesz spróbować czegoś takiego jeśli masz czas bawić się w zwroty.

Edytowane przez xardas228

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.