x-kom hosting

Przycinające się przerywniki filmowe w grze Frostpunk

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: mciryt ,
mciryt
utworzono
utworzono

Witam serdecznie. Posiadam laptop Lenovo Legion Slim 5 od dwóch miesięcy. Do tej pory grałem w Football Manager i Hearts of Iron IV. Żadnych problemów nie zauważyłem. Dzisiaj włączyłem Frostpunk i gra zacina jak w poniższym załączniku. Gierka odpalona na trybie wydajności. W czym problem?

Anawa
komentarz
komentarz

To tylko Frostpunk tak się zacina?

mciryt
komentarz
komentarz

Tak. Chodzi tylko o filmiki. Pograłem chwilę i wydaję się, że wszystko inne działa poprawnie. 

Anawa
komentarz
komentarz

Jak grałem we Frostpunk to pamiętam, że pomijałem te animacje - filmiki. Też się zacinały.

mciryt
komentarz
komentarz

Niestety to nie rozwiązuje problemu. Raczej nie jest to problem z grą, bo coś można byłoby o tym wyczytać w internecie. Muszę mieć coś pochrzanione w ustawieniach laptopa, ale nie wiem co i gdzie szukać

  • Rekomendowana odpowiedź
mciryt
komentarz
komentarz (edytowane)

Udało się. Dzięki za podlinkowanie rozwiązań. W moim przypadku wystarczyło zmienić częstotliwość odświeżania wyświetlacza z 240hz na 60hz i uruchomienie gry jako administrator.
 

Temat do zamknięcia 

Edytowane przez mciryt
  • Super 1
Anawa
komentarz
komentarz

Dobra wiadomość! ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.