x-kom hosting

Problem z laptopem Lenovo LOQ-15 Ryzen 5

haman
utworzono
utworzono

Mam problem z nowym lapkiem Lenovo LOQ-15 Ryzen 5 7640HS/16GB/512/Win11X RTX4050 144Hz.

Mianowicie, kiedy jest wyłączony i chce go odpalić to zaczyna sie proces włączania, wyskakuje mi logo lenovo na ekranie, po czym gaśnie ekran i klawiatura, zostaje tylko dioda na guziku włączania. Wtedy wyłączam laptopa guzikiem "wiem że nie powinienem, ale w tej sytuacji to jedyne na co wpadłem" i kiedy włączam go ponownie wszystko jest okej. 

Macie jakieś pomysły?

Anawa
komentarz
komentarz

Czyli po włączeniu laptopa nie uruchamia się system operacyjny, tak? Pomaga tylko zresetowanie laptopa?

haman
komentarz
komentarz

Tak, odpala się tylko logo lenovo i wszystko gaśnie, po wyłączeniu i włączeniu laptopa guzikiem odpala się bez problemu 

 

Anawa
komentarz
komentarz

Jak dopiero kupiłeś laptop, to oddałbym go do naprawy w ramach rękojmi.

haman
komentarz
komentarz

A ma ktoś może pomysł jak to ogarnąć z domu? Średnio mam czas na odsyłanie sprzętu 

 

anioł2009
komentarz
komentarz

Jak uwalony KBC jest to znajdziesz w koncu czas na odsylke...czekaj dalej :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.