x-kom hosting

Podejrzane zachowania w menedżerze zadań w aplikacji amd

Olox
utworzono
utworzono

witam pisze z problemem z faktem że kiedy e menedżerze zadań jest odpalone zadanie Radeon settings: Host service to moje gpu ma stałe 100% uzycia i temperature w przedziale 60-62*C piszę to z zakładce karty graficzne bo mysle że to z nią związane, z początku podejrzewałem że ktoś kopie sobie waluty na moim gpu i zaczałem szukać w menedżerze zadań i wyszło że proces o nazwie "Radeon Settings: Host Service" wywierał całkiem spory wpływ na mój pc i stwierdziłem że zaryzykuje kończąc zadanie tego procesu po zakończeniu go użycie spadło to 0% a temperatury spadły do klasycznych 40-47*C ktoś mógłby powiedzieć czy to trojan czy błąd w oprogramowaniu czy karta poprostu już siada poniżej zamieszczam screen procesuimage.png.8fb076ae1183544b71f7b01fe51cf1d5.png

 

Gawel
komentarz
komentarz

Przeniosłem temat do odpowiedniego działu. Wrzuć logi według tego poradnika, ktoś je przejrzy 

 

xardas228
komentarz
komentarz

W starszej wersji sterowników był problem że trzeba było wyłączyć Natychmiastowe powtórki i nagrywanie pulpitu w sterowniku Adrenalin, ale on dotyczył chyba wysokiego zużycia CPU a nie GPU.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.