x-kom hosting

Stacja robocza i monitory

Mmaslak1978
utworzono
utworzono

W ostatnim czasie zepsuł mi się monitor , można powiedzieć że się spalił , dzisiaj zakupiłem nowy podpinam go do stacji i nie ma sygnału , sprawdziłem na telewizorze również bez sygnału , czy jest opcja że Monitor spalił oba wejścia HDMI oraz VGA , płyta główna działa , karta również , natomiast mam wątpliwość co do portów odpowiedzialnych za obraz , monitor działał przez cały czas podpięty do karty graficznej. Proszę o dobrą odpowiedź i w razie potrzeby pytań.

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Jeśli Twój poprzedni monitor "się spalił" i teraz nowy monitor i telewizor nie odbierają sygnału HDMI/VGA, to problem faktycznie może leżeć po stronie komputera, a dokładniej karty graficznej. Jeśli masz też zintegrowaną gpu to podłącz monitor/tv do złącza na płycie głównej i zobacz czy obraz się wyświetla.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.