x-kom hosting

Wymiana procesora i ścinki podczas minimalizowania gry

robharek
utworzono
utworzono

Witam, mam problem ponieważ po wymianie procesora na ryzena 5 5600 x podczas minimalizowania gier następuja przycinki komputera w pulpicie  jednakże kiedy znowu wrócę do gry problem znika. Moje podzespoły to gigabyte b550 gaming x V2, ryzen 5 5600 x, 2 SSD od Samsunga 980, chłodzenie silentium pc fortis 5, silentium pc Vero l3 500 w,  RX 6600 od Gigabyte, obudowa stara ale niedługo zamierzam ja zmienić. Co może być powodem?

leelareso
komentarz
komentarz

Aktualizowałeś bios? Robiłeś reset biosu? Jaki poprzedni procesor był? Sterowniki do chipsetu instalowane były?

robharek
komentarz
komentarz

@leelareso nie aktualizowalem biosu, reset bios był potrzebny by komputer z nowym procesorem zadziałał, musiałem wyjąć bateryjkę, sterowniki do chipsetu były zainstalowane przed instalacją sterowników karty graficznej, wcześniejszy procesor to ryzen 5 2600

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.