x-kom hosting

Wymiana plyty głownej, obudowy, RAM i CPU (1300zł) Do gier CS2, valorant.

karim1250
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Potrzebuje wymienic cztery podzespoły wymienione w tytule. Posiadam jedynie karte graficzna gtx 1660 super oraz zasilacz bandit power atx 550w ktore chcialbym zeby zostaly. Mozliwe ze zasilacz tez jest do wymiany oczywiscie wolalbym zeby zostal ale to pozostawiam wam do oceny. Myslalem nad kupnem r5 3600 z jakims mobo b550 w razie wymiany w przyszlosci na lepszy procesor, ale nie jestem pewien czy jest to dobry wybor pod wzgledem jakosc cena w obecnych czasach. Jesli chodzi o obudowe to nie mam specjalnych wymagan w postaci jakis rgb i innych zbednych pierdół. Dobrze by było jakby posiadała dodatkowe chlodzenie w postaci  minimum dwoch wiatrakow i filtry przeciwkurzowe. Myslee nad zmiana przede wszystkim dlatego ze moj aktualny procesor i5 7400  z 16 gb ramu 2400mhz juz nie domaga pod wzgledem wydajnosci i wielozadaniowosci. Monitor to ASUS VG247Q. Wiem, że wymagam wiele za śmieszną kwote, dlatego jestem w stanie wykroczyc nieznacznie poza budżet. Z góry oczywiscie dziekuje wszystkim ktorzy postanowia pomóc :) 

adijedi
komentarz
komentarz

@karim1250 zasilacz to spakuj i utylizuj, nie wyrzucaj gdzies bo krzywde możesz komuś wyrządzić

to pierwsza i najważniejsza rzecz żeby się pozbyć

karim1250
komentarz
komentarz

Sprawdzałem czy producent znajduje sie na czarnej liscie i go nie znalazlem wiec myslalem ze jest w porzadku, ale sprawdzalem z grubsza wiec moglem przeoczyc :) W takim razie potrzebuje tez zasilacza 

Xanate
komentarz
komentarz

Zerknij na pv, zasilacz faktycznie do wymiany

karim1250
komentarz
komentarz

W takim razie raczej  kupie druga opcje wydaje mi sie to rozsadniejsze, Dziekuje jak zawsze za fachową pomoc :D 

  • Super 1
Xanate
komentarz
komentarz (edytowane)
karim1250
komentarz
komentarz

Jest ktos w stanie jeszcze podac jakas obudowe i ram 2x8gb ram 3600 mhz 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.