x-kom hosting

Poziome cienie na ekranie monitora

Meg77galaxy
utworzono
utworzono (edytowane)

dokladnie wczoraj na ekranie monitora pojawily sie poziome cienie, cos w stylu ja na wydrukowanej karcie z drukarki tylko gdy juz nie ma tuszu, zaznaczm to mi przypomina to co widze na ekranie. co sie stalo? pliz moze ktos wie. pomocy. bede wdzieczna...

webber
komentarz
komentarz

Czy te cienie zajmują cały obraz i są widoczne cały czas? Czy widać je dopiero po załadowaniu systemu czy nawet zaraz po włączeniu komputera?

Meg77galaxy
komentarz
komentarz

tak zajmuja caly obraz, sa takie lekko szare, i to sa cienie zmienne , cienie tego co akualnie mam na monitorze, wiesz jak laduje system to juz widze ze obraz, nie wmie desen? calego obrazu juz sie zmienil, troche ciemniejszy, potem jak laduje stronke to widac cienie, szczegolnie na bialym,co to moze byc?

przeskanawoalm komp, nie bylo zadnych powazniejszych rzeczy- tylko cookie, tylko tyle wiem co mam robic, co dlaej? pliz...pomocy

Tomek
komentarz
komentarz

Najprawdopodobniej uszkodzeniu uległ sam monitor.

I naprawa w serwisie może być nieunikniona.

Możesz jeszcze sprawdzić:

- kable połączeniowe,

- wgranie domyślnych ustawień,

- zmiane rozdzielczości i odświeżania ekranu.

- oraz użyj opcji rozmagnesowania ekranu.

Małe szanse, że to coś da ale zobacz.

Meg77galaxy
komentarz
komentarz

zrobilam to , oprocz wgrania domyslnych ustawien, na tym sie nie znam, ale bez zmian, wszystko dzial, a te cho..paski sa nadal, mimo wszytko dzikei

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.