x-kom hosting

Małe ilości FPS w grach

Prezes_123
utworzono
utworzono
Siema! Mam pewien problem w grach, mianowicie FPS'Y. Mam całkiem nie najgorszy sprzęt a klatki w grach są jak na to mierne. CS2 140/250 Fivem 80/140 Gdzie moj kolega ma lekko lepszy komputer i ma duzo lepsze wyniki CS2 300/400 fivem stale 144 Specyfikacja mojego pc: Ryzen 5 5500 Rx 6600 Pulse plyta Asus b450 plus Zasilacz 550w 16gb ram Dobre chlodzenie (normalne temperatury) duzo miejsca w obudowie robilem opti windowsa pod wydajnosc ustawienia w grach tez pod wydajnosc Komputer ma okolo miesiac Komputer kolegi: https://sklep.hard-pc.pl/p16292,zestaw-ryzen-5-5600-rx-6600-8gb-16gb-ddr4-500gb-ssd-aramis-550w.html
 

dam29
komentarz
komentarz

Masz fps w normie

Prezes_123
komentarz
komentarz

@dam29 nie powiedzialbym kolega ma duzo lepiej

 

Nieznamsięnatechnologii
komentarz
komentarz

@Prezes_123 co dokładnie 

dam29
komentarz
komentarz

@Prezes_123

Masz 20 procent wolniejszy cpu z pcie 3.0 wiec nalezy sie cieszyć ze zadnych dropów fps nie ma z 6600

  • Co? 1
leelareso
komentarz
komentarz

1. Co to dokładnie za zasilacz? 2. Co dokładnie robiłeś w windowsie (zazwyczaj próby optymalizacji czegokolwiek przynoszą odwrotny efekt od zamierzonego, to nie lata 2000)3. Ram w jednej czy 2 kościach? 4.Najlepiej postaw windowsa na nowo a jak nie możesz to przeinstaluj sterowniki, usuń je przez program DDU. 5. Sterowniki do chipsetu też instalowałes?

  • Co? 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.