x-kom hosting

Płyta Gigabyte H610M H V2 i podzespoły do niej

Wiktor2106
utworzono
utworzono

Cześć takie pytanie załączam link do płyty głównej którą chce sobie kupić a obok do tej jakiej mam jakie rzeczy musze sobie do niej dokupić? Jak coś mam zasilanie 640w dokładniej thermaltake smart SE i kartę graficzną msi gtx 1660 i oczywiście dokupię lepszy procesor i ram ale czy oprócz tego potrzebuje dokupić coś jeszcze? czy wszystko inne mogę wziąć z z tej płyty co teraz mam oto moja płyta co chce sobie kupić: https://www.x-kom.pl/p/1226955-plyta-glowna-socket-1700-gigabyte-h610m-h-v2-ddr4.html a tą co mam daje nazwe : Płyta główna msi z87/g43. a jak coś to jakie rzeczy jeszcze musze dokupić? Ja byście mi mogli pomóc to dzięki!

UnnamedPlayer
komentarz
komentarz

Płyta którą chcesz kupić to inny socket, inna platforma. Nie będzie to kompatybilne.

Podaj ile masz na CPU, MOBO I RAM bo wymiana płyty na coś nowego niesie za sobą wymianę tych podzespołów.

 

Jakie zastosowanie PC?

Wiktor2106
komentarz
komentarz

@UnnamedPlayer  no do gierek pc

 

 

@UnnamedPlayer no ale czy bedzie git i czy wszystko bedzie dobre

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.