x-kom hosting

LENOVO IdeaPad Slim 3 16IAH8 a model UHD

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Anawa ,
Rzepakk
utworzono
utworzono

Witam, 

Jest to mój pierwszy post na forum od 20 lat więc proszę o wyrozumiałość :). Posiadam pewne pytanie, na które niestety nie udało mi się znaleźć odpowiedzi na własną rękę. Otóż zamierzam kupić laptop Lenovo IdeaPad Slim 3 16IAH8 z procesorem Intela i5-12450H, w którym jest zintegrowana karta graficzna UHD. Nigdzie nie mogę znaleźć informacji jaki jest model tejże karty. Chodzi o to, że chciałbym móc czasami pograć na nim w CS 2 a warunkiem jest karta obsługująca DirectX 11 i Shader Model 5.0 . Z tego co udało mi się ustalić cs działa na zintegrowanych kartach Intela o numerze 630 i wyższych natomiast nigdzie nie jest podana informacja jaki numer modelu jest w laptopie który mam zamiar kupić. Z góry dziękuję za pomoc w rozwiązaniu tej zagwozdki :)) 

  • Rekomendowana odpowiedź
Anawa
komentarz
komentarz

To jest Intel UHD Graphics Xe G4 48EUs ( - 1200 MHz)

https://www.notebookcheck.net/Intel-Tiger-Lake-U-Xe-Graphics-G4-48-EUs-GPU-Benchmarks-and-Specs.466210.0.html

 

Na stronie powyżej masz też rozpiski, ile FPS jest do osiągnięcia w grach z różnymi ustawieniami jakości grafiki.

 

Wygląda na to, że CS 2 będzie grywalny na niskich ustawieniach:

cs2(1).png

Rzepakk
komentarz
komentarz

Uprzejmie dziękuję za rozwianie wszelkich wątpliwości ! 

 

Miłego dnia :)

  • Super 1
Anawa
komentarz
komentarz

Wzajemnie. :) Pozdrowienia.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.