x-kom hosting

Upgrade PC do gier (budżet nie określony)

eriXoSs
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, 

Chciałbym przyspieszyć mój komputer do gier. Nie mam konkretnego budżetu, myślałem nad włożeniem 3060ti/4060ti (taki był zamysł kilka lat temu). Aktualnie mam gtx 1050ti, na tym skończyłem bo zamówione 3060 mi nie przyszła. Nie chcę wydawać fortuny, ale zależy mi na usprawnieniu sprzętu. Specyfikacja niżej.

Macie jakiś pomysł jaką kartę włożyć i ewentualnie co wymienić?

IMG_0797.jpeg

adijedi
komentarz
komentarz

Możesz wykonać update biosu i posadzić za ok 500 zł procesor z serii 5000 np 5600

ps...montaż komputera z chłodzeniem wodnym pomimo, że go nie masz na liście jest jakoś dodatkowo płatny, czy to ogólnie usługa montażu tak nazwana :co:

 

eriXoSs
komentarz
komentarz

Jak zamawiałem to tak to nie było nazwane. A jest to jakaś opcja żeby kupić kartę jakąś do tego co mam bez konieczności zmiany innych podzespołów? Czy raczej jest to konieczne?

adijedi
komentarz
komentarz
48 minut temu, eriXoSs napisał:

myślałem nad włożeniem 3060ti/4060ti

ta druga jak już :rolleyes:

eriXoSs
komentarz
komentarz

Jakbym zakupił  rtx 4060ti to będzie wszystko działać na 100% czy coś będzie ograniczało kartę?

adijedi
komentarz
komentarz

100% kompatybilne

tylko wgraj najpierw najnowszy bios

tak, będzie ograniczona ale delikatnie, nie będziesz mieć 100% wydajności ze względu na płytę która ma złącze pci 3.0

do tej pory dobrym połączeniem była seria rtx 3000

ale już lepiej wziąć tą nowszą bo przynajmniej ma dlss3 w większości gier,

mozesz sobie porównać wydajność rtx 4060ti na pci 3.0 a 4.0 - różnica będzie niewielka

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.