x-kom hosting

Monitor 1500-2000(max)zł

Źdźbło
utworzono
utworzono

Witam. Planuję zakup nowego monitora do tego sprzętu:

Płyta główna MSI B650 Gaming Plus WiFi

Procek AMD Ryzen 7 7800X3D

Karta graficzna RTX 4080 SUPER 16gb

Zasilacz MSI MPG A850G 850W 80 Plus Gold PCIe5.0

27 cali chyba będzie w sam raz akuratnie.

 

Komputer będzie użytkowany głównie do gier, a w przyszłości do streamowania. Aktualnie posiadam ten monitor: Monitor MSI Optix 24'' G241 i po zakupie nowego, stary stanie się drugim monitorem dla wyświetlania pobocznych rzeczy jak film na YT podczas grania. Poza tym mam pytanie, jak podłączyć oba monitory? tj. 2x DP, czy w jakiś inny sposób?

tapczan2
komentarz
komentarz

Zobacz z tańszych Dell G2724D za 1 299 zł lub droższy iiyama G-Master GB3467WQSU-B5 za 1 859 zł.

Co do podłączenia monitorów to z tego co widzę twoja płyta ma 1 złącze HDMI i 1 Display Port więc jedne monitor podłączasz do jednego a drugi do drugiego złącza.

Źdźbło
komentarz
komentarz

Zapomniałem dodać, że zależy mi na minimum 165Hz (dla dynamicznych gier multiplayer) i 1ms reakcji oraz nie jestem przekonany do tych wygiętych matryc. 

tapczan2
komentarz
komentarz

Z większą przekątną jest Corsair XENEON 315QHD165, powinien spełniać wszystkie wymagania.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.