x-kom hosting

[6500] Praca biurowa, gry, ogólny użytek

norati
utworzono
utworzono

Cześć, 

Żona potrzebuje laptopa do 6500zł. Ze strony pracy to typowe zadania administracyjne, różne systemy księgowe, duże excele itd. (żadne projektowanie graficzne itp.). Jeśli chodzi o gry to raczej typu single player (Cyberpunk 2077, Wiedzmin 3, Baldur's Gate 3 itp. Fajnie by było jakby dał radę odpalić taką grę na tv (43") o ile to możliwe. Najważniejsze to żeby niemiał typowo "gamingowego" wyglądu i był możliwie jak najlżejszy. Wiem, wymagania mogą się ze sobą gryźć, ale szukamy czegoś co możliwie jak najlepiej spełni potrzeby, o ile to możliwe. 

 

Z góry dzięki za wszelkie sugestie i opinie. 

tapczan2
komentarz
komentarz

@Prosaid Zapędziłeś się i poleciłeś ten sam model, który podałem wyżej.

  • Haha 1
Prosaid
komentarz
komentarz (edytowane)

@tapczan2 Hmm jak sprawdzałem była inna cena i konfiguracja :) ale ok tylko nie mogę teraz tego edytować, bo wstawiłeś post.

Edytowane przez Prosaid
iSkuL
komentarz
komentarz

Dream Machines, którego opisuje @tapczan2 jest wydajnym modelem. Ma też dość stonowany wygląd, a to aspekt o który pytasz. Mam swojego prywatnego laptopa ze starszą generacją procesora i grafiki, ale jestem bardzo zadowolony. Chłodzenie naprawdę daje radę.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.