x-kom hosting

Używany laptop do 2 tys do metin2

Jaros21.
utworzono
utworzono

Witam szukam używanego laptopa do 2 tys. do takich gier jak lol metin 2 na minimum 4 klienty. Zależy mi żeby laptop dawał radę, a nie grzał sie zbytnio i żeby nie ścinało. Z racji że moja wiedza na temat laptopów jest zerowa  proszę o pomoc z góry dziękuję. 

tapczan2
komentarz
komentarz (edytowane)

Z używanymi trzeba uważać. Szukałem coś na allegro to są modele z RTX20XX a w treści ogłoszenia napisane, że grafika jest wyłączona. Myślę że używany kupuj tylko z zaufanego źródła.

Sprawdziłem wymagania dla tych gier i moim zdaniem w tym budżecie możesz wziąć nowy model, na którym zagrasz w wymienione tytuły gier.

Przykładem może być HP 15 i3-1315U/16GB/512/Win11 w promocji za 1 999 zł. Ma 6 rdzeniowy procesor Intel, 16 GB RAM, dysk SSD 512 GB i Windows 11 w cenie.

Druga opcja to Acer Extensa i5-1235U/16GB/512 Szary za 1 999 zł.

Edytowane przez tapczan2
Jaros21.
komentarz
komentarz

Myślę że zastanowię się nad nowym. Metin odpala się i tak na zintegrowanej więc raczej procesor będzie kluczem jak chce grać na więcej okienek mam na myśli coś takiego to screen z PC 

71b3ff24345a7.png

Prosaid
komentarz
komentarz

@Jaros21. Przy Metinie jeszcze kilka klientów to trzeba wydajnejszy procesor, jak coś szukaj czegoś z H jeżeli chodzi o używane.

 

W przypadku nowych dorzuć sobie do lepszego procesora do takiego użytkowania

Lenovo IdeaPad Slim 3-15 Ryzen 5 7530U/16GB/512 1999 zł
Z matrycą IPS 300 nitów i 3 letnią gwarancją.

 

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Cześć,

 

myślę, że acer extensa, którego polecił Ci tapczan będzie dobrym wyborem, ewentualnie używany HP na ryzen 7 (8 rdzeniowy):

 - Laptop HP 15s 15,6" AMD Ryzen 7 16 GB / 512 GB srebrny

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.