x-kom hosting

Podświetlenie klawiatury w Acer Nitro 5 AN515-54

Gość
utworzono
utworzono

Mam problem z włączeniem podświetlenia klawiatury w Acer Nitro 5 AN515-54. Po wymianie klawiatury nie mogę włączyć podświetlenia poprzez funkcję Fn+F10. Zmiana ustawień w Nitro Sence również nie pomaga. Próbowałem również zaktualizować sterownik w Panelu sterowania ale wyskakuje mi komunikat że  sterowniki są aktualne. Widzę na różnych forach że dużo ludzi ma z tym problem. Udało się może komuś to naprawić albo ma ktoś pomysł gdzie szukać rozwiązania?

adijedi
komentarz
komentarz

Najlepiej by było napisać do supportu acera, a swoją drogą też się dowiaduj na jakichś angielskich forach

Anawa
komentarz
komentarz

Klawiatura z jakiego powodu była wymieniana?

Gość
komentarz
komentarz

Z powodu zalania. Wymieniłem na oryginalną klawiaturę z funkcją podświetlania. Klawiatura funkcjonuje normalnie, niczym nie różni się od poprzedniej z tym że się nie podświetla.

Anawa
komentarz
komentarz

a poprzednia klawiatura normalnie działała i podświetlanie działało?

Gość
komentarz
komentarz

Tak w poprzedniej działało.

anioł2009
komentarz
komentarz

A kabelek do podswietlenia podpiety ? Niektóre klawiatury maja osobny a nie w taśmie.

Skoro wczesniej dzialalo to nie wina sterownika ani systemu a samej klawiatury lub jej podpięcia 

Dodaj odpowiedź bez logowania

Dodajesz wpis jako gość. Pamiętaj, że to jest forum komputerowe.
Informacja: Twój wpis zostanie opublikowany po weryfikacji przez moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.